Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zima. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zima. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 24 listopada 2014

Ostatnia w tym sezonie dostawa Cop.Copine

Wczoraj rozpakowałyśmy ostatnią w tym sezonie dostawę z Cop.Copine. I znów czerń i biel króluje w kolorystyce. Wiele modeli wzbudziło nasz zachwyt. Przede wszystkim koszula ze stójkowym wykończeniem wykonana z połączenia dwóch materiałów, super-seksowna sukienka z prześwitującym motywem, piankowa tunika z długą szyfonową sukienką, legginsowe spodnie z pikowaną wstawką. O wszystkim nie możemy napisać, także zaglądajcie do FUMO w nadchodzących dniach! Zapraszamy

wtorek, 5 listopada 2013

Listopadowe hity Cop.Copine



Zbliżamy się powoli ku ostatnim dostawom. Dojeżdżają do nas coraz cieplejsze ciuchy. Pikowane kurteczki w potrójnej kolorystyce: malinowe, czarne i granatowe, piękny, surowy kożuch w długości do kolan czy melanżowe, asymetryczne swetry. Znajdziecie też cieniutkie tuniki, za to z domieszką wełny, ołówkowe spódnice, które pięknie podkreślą wasze kształty oraz sukienki. Zapraszamy na Mokotowską 26!

wtorek, 13 listopada 2012

Swetry, sukienki - nowości z Cop.Copine

Wiadomo, że na jesienne chłody najlepsze są ciepłe swetry i tych właśnie nie zabrakło w dostawie z Cop.Copine. Małe sweterki i oversizowe formy, w pięknej kolorystyce. Niektóre mają mają dyskretne aplikacje, inne są gładkie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród nowości znajdziecie też wielofunkcyjny szalik, który można nosić jako top lub komin. Świetnie się nada na wietrzne dni, ale też jako prezent na święta. Pojawił się też model bluzki Ashby oraz sukienka Mafalda, na którą wiele z was czekało.

poniedziałek, 22 listopada 2010

wyprzedaże zacząć czas

Wszystkich tych, którzy wciąż szukają swojego wymarzonego płaszcza zapraszamy do FUMO. Na wszystkie płaszcze z firmy Desigual robimy wyprzedaż - 15%!
Ciągle jest wybór rozmiarów i kolorów :)
Zapraszamy!!!

piątek, 6 sierpnia 2010

Zapowiedź najnowszej kolekcji marki Desigual

Dla tych, którzy już nie mogą się doczekać najnowszej kolekcji Desiguala!!














poniedziałek, 12 października 2009

jesienno.. zimowo.. desigualowo :)

Dojechała kolejna porcja kolorowych desigualowych płaszczy. Poza tym ciepłe, haftowane kożuszki, grube, patchworkowe swetry na jesienno - zimowe chłody!!!
W najnowszej dostawie znalazły się też sukienki, spódnice, spodnie, bluzeczki - jest w czym wybierać, także zapraszamy na zakupy do FUMO :)