Pokazywanie postów oznaczonych etykietą buty. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą buty. Pokaż wszystkie posty

piątek, 4 października 2013

Desigual

Panowie i Panie, nowy Desigual już w FUMO. Ciepłe swetry i puchowe kurtki dla Panów, kolorowy zawrót głowy dla Pań. Wycinankowe sukienki, patchworkowe swetry, eleganckie propozycje od Lacroix. Poza tym torby, czapki, rękawiczki. Zapraszamy na Mokotowską 26!

środa, 14 marca 2012

WIOSNA!



Wiosna kontratakuje :)
Nareszcie za oknem zaczyna świecić słońce i powoli robi się coraz cieplej. A prognozy są bardzo optymistyczne.
Jeśli chcecie odświeżyć swoją garderobę, zapraszamy do FUMO. Właśnie pojawiła się kolejna dostawa ze Skunkfunka - kolorowe sukienki rozgościły się na wieszakach w naszym sklepie. A poza tym jak zwykle niebanalne t-shirty, sweterki, spódnice, kombinezony.
Wczoraj dojechała do nas też Cop.Copine.. Sukienki na pierwsze wiosenne imprezy, piękny płaszcz w lekkim odcieniu złota, krótkie kurteczki, które dopełniają stylizację sukienek.
Te z Was, które szukają, bardziej stonowanych modeli do noszenia w pracy też nie będą zawiedzione. Znajdziecie piękne białe bluzki, czarne spódniczki.
A do tego wszystkiego bajecznie kolorowe buty z Desiguala!!

wtorek, 18 sierpnia 2009

a teraz buty!

Od dziś są u nas dostępne buty portugalskiej firmy FLY London z kolekcji jesień-zima '09. I po raz kolejny zrobiło się u nas kolorowo... Zapraszamy.